Sport

Brąz i srebro dla polaków w ME w klasie LASER

16.10.2020

Agata Barwińska (MOS Iława) brązową medalistką mistrzostw Europy w olimpijskiej klasie Laser Radial. Wśród mężczyzn, w nieolimpijskiej klasie Laser Radial srebrny medal wywalczył Filip Ciszkiewicz (MKŻ Arka Gdynia), a brąz w kategorii do lat 21 zdobył Przemysław Machowski (MKS Dwójka Warszawa). W klasie Laser Standard Polacy bez sukcesów. Mistrzowskie regaty od czwartku odbywały się w Gdańsku.

Więcej...

Sukces gdańskich zawodniczek w zawodach fitness sportowego

14.10.2020

W dniach 2-4 października na hali sportowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku odbyły się zawody fitness sportowego. Do udziału w zawodach zgłosiło się dwadzieścia ekip sportowych z całej Polski, łącznie 150 zawodniczek. Rywalizacja rozgrywała się w takich konkurencjach jak: solo, duety, zespoły trzyosobowe oraz formacje.

Więcej...

Zwycięstwo w półfinale AMP w siatkówce

05.10.2020

Reprezentacja AWFiS w siatkówce halowej mężczyzn wygrała półfinał A Akademickich Mistrzostw Polski, który się odbył w dniach 27-30 września.

Więcej...

Udany start gdańskich wioślarzy na ME Juniorów

28.09.2020

W Belgradzie w dniach 26-27 września odbyły się Mistrzostwa Europy Juniorów. Polska reprezentacja wywalczyła 3 medale (2 srebrne i 1 brązowy). Gdański klub AZS AWFiS reprezentowali tegoroczni Mistrzowie Polski Juniorów w dwójce bez sternika – Jacek Sobczak i Szymon Tomiak.

Więcej...

Trzy medale wioślarzy AZS AWFiS Gdańsk w Mistrzostwach Polski Seniorów

28.09.2020

W weekend 19-20 września na torze regatowym Malta w Poznaniu odbyły się Enea Mistrzostwa Polski Seniorów. Rozdano komplet medali w dwudziestu konkurencjach.

Więcej...

W Łodzi ruszają największe z AMP. Ponad 800 lekkoatletów na starcie!

14.09.2020

Ponad 800 zawodników z 70 uczelni i ośmiu klubów AZS będzie rywalizować przez trzy dni w Akademickich Mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce. Największa impreza cyklu AMP rozpocznie się w Łodzi na stadionie AZS w poniedziałek.

Więcej...

49er Team Przybytek & Kołodziński, Aarhus Olympic Week 2020

09.09.2020

Trzy dni ścigania, aż jedenaście rozegranych wyścigów. Na starcie stanęło 25 załóg. Jest to pierwszy międzynarodowy wyjazd po okresie lock-down’u spowodowanego pandemią.

Więcej...

9. miejsce na ogólnopolskich zawodach AMP

28.08.2020

Nasze koszykarki: wygrały pięć z siedmiu spotkań i ostatecznie zajęły 9. miejsce na ogólnopolskich zawodach AMP

Więcej...

Złoty medal MP na 21. regatach Volvo Gdynia Sailing Days

28.08.2020

Za nami kolejna odsłona 21. edycji regat Volvo Gdynia Sailing Days - w środę rozstrzygnęła się rywalizacja w mistrzostwach Polski w olimpijskiej klasie 470.